Pánská košile na každý den v týdnu

/
0 Comments

JAK NOSIT KOŠILEKdo by to byl řekl, že s pár košilemi uděláš parádu během celého týdne. Stačí mít v šatníku od každého něco a budeš vypadat dobře v každé situaci. Pánskou košili totiž vynosíš jak do práce, tak na pivní sedánky s přáteli.

Business outfit


KOŠILE NA PONDĚLÍ

V pondělí se všichni vzpamatováváme z víkendových flámů… Zrovna v práci bys neměl působit jako někdo, kdo propařil tři noci. Zvol neformální pánskou košili, která tě nebude nikde škrtit, škrábat ani tahat. Prostě vyber takový kousek, ve kterém budeš vypadat dobře! Přípustná je i rozhalenka, vtipná kravata a pestré barvy.


KOŠILE NA ÚTERÝ

Pokud tě mají kolegové prokouknutého a ví, že jsi “party boy” číslo jedna, je na čase zahrát na strunu důvěryhodnosti. Nahoď košili, ve které budeš vapadat jako ze žurnálu. Ideální je košile střihu slim fit, protože vypíchne to, co běžně zakrýváš. Když si k ní navíc pořídíš barevně ladící kravatu, o náklonnost kolegyň nebudeš mít nouzi.


KOŠILE NA STŘEDU

Uprostřed pracovního týdne je potřeba trochu vydechnout. Za kulturním zážitkem se vydej například do divadla. Vem svou drahou polovičku na divadelní představení a ukaž, že i ty umíš ocenit tenhle druh umění. Typ košile zvol podle představení. Pokud se chystáš na činohru, můžeš zvolit tmavší košili a džíny. Velká divadla a koncertní síně si už ale žádají vyšperkovaný outfit. Nutnosí v tomto případě bude tmavé sako.


Pánský outfit do divadla


KOŠILE NA ČTVRTEK

Co jsi za celý týden nestihl, musíš dnes dohnat. Pracovní schůzky, telefonáty a termíny, to vše ti klepe na dveře! Nic nezkazíš klasickou bílou košilí s džínami. Prospekty hoď do pánské business tašky a utíkej na jednání.


KOŠILE NA PÁTEK

Poslední den v pracovním týdnu už jen doděláváš resty a těšíš se na večer, až si užiješ večeři s holkou tvých snů. Jak se obléct na rande není žádná věda. Zkus zaexperimentovat a vylov ve svém šatníku vzorovanou košili. Jemně károvaná košile nebo potisk drobných puntíků jistě zaujme. Dáma ocení, že nejde na večeři s buranem, ale s někým, kdo ví, co se hodí.
KOŠILE NA SOBOTU

Je pro tebe už skoro tradice, obrážet s přáteli oblíbené podniky a pořádně pařit? I v těchto situacích nezapomínej na svůj look! Vyber si tu nejvýraznější barevnou košili a bav se! Jak jinak by si někdo všiml tvých tančeních kreací?
Lumberjack outfit


KOŠILE NA NEDĚLI

Závěrem týdne je potřeba načerpat nový příval energie. Ideální je výlet do hor… Nadechnout se čerstvého vzduchu, pročistit si hlavu a být prostě v pohodě. I na neděli bys měl mít speciální košili a to takovou, která se hodí k “lumberjack” stylu.Mohlo by se vám líbit

Žádné komentáře:

Používá technologii služby Blogger.
 photo 456786783_zpssrq8cwx0.png
Jsme tým mladých, krásných a upovídaných lidí, které baví osobitost a nakupování. Chceme s vámi sdílet své zájmy a postřehy s nadhledem i podhledem a vyhnout se nudné upjatosti. Tu a tam vám přineseme nějakou tu pikantnost ze zákulisí a pozveme vás na dobrou akci. Móda totiž není jen o posledních výstřelcích, ale i o pocitech. A věřte, že v té od Wayfarer budete zářit jen těmi nejlepšími.