4FANS 2017

/
0 Comments

WAYFARER NA 4FANS

Youtuberská akce


Poslední únorovou sobotu jsme na sebe navlékli kosmické skafandry a vydali se na misi zvanou 4FANS. Kdo neví o čem je řeč, určitě by měl vědět, že je to jedna z nejlepších youtuberských akcí v České republice.

Na programu bylo vše, co správný kosmonaut od zábavného dne očekává. Na planetě Energie jste si mohli zadovádět v rytmu hudby, drandit na bmxku nebo vyzkoušet parkour. Planeta Fantazie vám nabídla širokou škálu potvůrek z jiné galaxie! Mohli jste si s němi pokecat, vyfotit se a nasát atmosféru u cosplayerů. Pro herní maniaky byla k dispozici Planeta Gamingu a na Planetě Kostek jste si mohli zahrát něco méně virtuálního. Na planetě Videa bylo místo pro všechny nadšence natáčení. Streamovalo se, skečovalo se, ale hlavně se všechno dokumentovalo.

Youtuberská akce

Asi se ptáte, na které planetě jsme zakotvili my... Kde jinde, než na planetě Krásy! Tahle planeta pro nás byla jako stvořená. Růžová barva planety značila, že tady zakotví hlavně děvčata. Opak byl ale pravdou, protože krásní chtějí být i kluci. Na téhle planetě hrála pohodová hudba, nikdo nikam nespěchal a vytvářel to, co se mu líbí. 

V našem stánku bylo možné zakoupit unisex vaky, kšiltovky a trička, které čekaly na kreativitu návštěvníků. A že z nich ta kreativita přímo sršela! Motivy, které vytvořili byly ohromující. Galaktické printy, hlavy jednorožců nebo trefné nápisy byly vyrobeny s velikou pečlivostí a my jen zírali s otevřenou pusou, jak šikovné zákazníky máme. Občas na naši planetu spadla nějaká hvězda, takže jste si mohli vyrobit tričko třeba za asistence pěvecké dívčí skupiny PINK ANGELS.


Youtuberská akceMohlo by se vám líbit

Žádné komentáře:

Používá technologii služby Blogger.
 photo 456786783_zpssrq8cwx0.png
Jsme tým mladých, krásných a upovídaných lidí, které baví osobitost a nakupování. Chceme s vámi sdílet své zájmy a postřehy s nadhledem i podhledem a vyhnout se nudné upjatosti. Tu a tam vám přineseme nějakou tu pikantnost ze zákulisí a pozveme vás na dobrou akci. Móda totiž není jen o posledních výstřelcích, ale i o pocitech. A věřte, že v té od Wayfarer budete zářit jen těmi nejlepšími.