Zahradní slavnost na Grape festivalu

/
0 Comments

Co si představíte, když se řekne zahradní slavnost? Divadlo, film, plameňáky servírující jednohubky, fontánu s perlami a koktejly? Přijďte za námi na Grape festival a uvidíte, zač je toho zahrada!

Grape už není jen nějaký další malý začínající festival. Své pevné místo na letní festivalové mapě si vydobyl už dávno. Na loňském přelomovém ročníku dostal konkrétní podobu, které se držel i letos a podle organizátorů ještě pár let držet bude. Poznávacím znamením je příjemná dvoudenní délka, familiární kapacita 10 tisíc festivalových nadšenců, lístek do tisícovky a trendy dyzajn.

Stejně jako loni budeme v Piešťanech součástí Urban Marketu. A stejně jako loni přijedeme s programem, kde je nuda sprosté slovo a pro pohodovou náladu nepůjdete daleko. Samozřejmě se budeme držet i letošního festivalového dress codu a přijedeme všichni v bílém. Nicméně nebyl by to Wayfarer, kdyby jsme si to nepojali trošku "po svém". Nebude chybět náš DIY workshop, kde si budete moci vytvořit vlastní crop top, plátěnou tašku, vak na záda či čepici; jam session a chill out zóna; speciální ohrádka na sušení ponožek, módní kompost a možná přijde i kouzelník! :)  Máte se na co těšit.

Vidíme sa na letisku Piešťanech  v piatok a sobotu 12. - 13. augusta!Mohlo by se vám líbit

Žádné komentáře:

Používá technologii služby Blogger.
 photo 456786783_zpssrq8cwx0.png
Jsme tým mladých, krásných a upovídaných lidí, které baví osobitost a nakupování. Chceme s vámi sdílet své zájmy a postřehy s nadhledem i podhledem a vyhnout se nudné upjatosti. Tu a tam vám přineseme nějakou tu pikantnost ze zákulisí a pozveme vás na dobrou akci. Móda totiž není jen o posledních výstřelcích, ale i o pocitech. A věřte, že v té od Wayfarer budete zářit jen těmi nejlepšími.