Stážista Rosťa: tvoříme bez hranic

/
0 Comments

Na stáži pro mladé a neklidné designéry ve Wayfarer jsme se sešli čtyři. Zbyli jsme tři. Tři mladí tvůrci Rosťa, Kitty a Míša. Společně jsme se pustili do práce v mega milém prostředí, kde jsme vyčnívali nejen svými osobnostmi, ale i pojetím celého úkolu. Měli jsme vytvořit potisky na trička, mikiny i tašky a tématem pro nás byl "typický čech". Přirozeným vývojem se téma změnilo a přetvořilo jen na Česko a další designy, které s nim ani trošku nesouvisí. Klasika. 
Hned ze startu jsme se každý vydali jinou cestou - folklore, geografie nebo slavné osobnosti. Nic nám nečinilo problém, nic nás nemohlo zastavit. Každý jsme vytvořili naprosto dechberoucí kolekci, kterou prostě musíš mít ve svém šatníku!
Jsou to kousky vhodné pro každou příležitost - sport, party, rande, společenské akce, využití se meze nekladou.
Celé, poněkud krátké, tři týdny jsme si mega užili a jsme rádi za příležitost, která nám byla poskytnuta. Byla to taková škola. Viděli jsme, jak vše probíhá v reálu, vybírání střihu triček, stylu nebo jak se řeší problémy s firmou, kde jsme potisky původně chtěli vytvořit a následná změna onoho nešťastného rozhodnutí (firma Optiger je naprosto neschopný, jednou budou litovat toho, že nebyli vstřícnější, a že nebyli u zrodu tohoto módního skvostu).
Také bylo skvělé, že jsme měli úplně volnou ruku. Nikdo nás do ničeho netlačil. Všichni zaměstnanci pomohli, když bylo třeba. Lepší práci prostě nenajdete. ;) #TOCHCEŠ #UNILABEL #WAYFARER #BJNSK #KITTYDARKO #MIKA #TOP #WORK #ART #DESIGN
Mohlo by se vám líbit

Žádné komentáře:

Používá technologii služby Blogger.
 photo 456786783_zpssrq8cwx0.png
Jsme tým mladých, krásných a upovídaných lidí, které baví osobitost a nakupování. Chceme s vámi sdílet své zájmy a postřehy s nadhledem i podhledem a vyhnout se nudné upjatosti. Tu a tam vám přineseme nějakou tu pikantnost ze zákulisí a pozveme vás na dobrou akci. Móda totiž není jen o posledních výstřelcích, ale i o pocitech. A věřte, že v té od Wayfarer budete zářit jen těmi nejlepšími.