Wayfarer na červeném koberci

/
0 Comments

Karlovy Vary každoročně oživí Mezinárodní Filmový Festival a s ním související Festival Fashion Market. Ten jste mohli navštívit o víkendu 2. - 3. července kousek od červeného koberce v bývalé stáčírně minerálek. Místo bublinek se tam ale stáčela móda. :) A my jsme ji stáčeli taky!

Sice po skromnu, ale hlavně přece jsme na Fashion Marketu prostřeli náš stoleček oblíbenými ponožkami a hlavně slunečními brýlemi. Počasí nad Vary bylo sice proměnlivější  než ženská nálada, část marketu nám propršela, ale návštěvníci stejně chodili, usmívali se a výsledkem byl příjemný zážitek plný pohodové nálady a nových ponožek.

Ponožky si odnesla i ambasádorka Festival Fashion Marketu herečka Simona Babčáková. Pokud vás zajímá, které plánuje nosit v sandálech, tak mrkejte tady a tady.

Celkově jsme za ty rychle uplynulé dny poznali plno příjemných a hlavně talentovaných lidí - ať už to byli stánkaři s autorskou módou nebo upovídaní návštěvníci. Ti mimo nás mohli pokoukávat a nakupovat mnoho tuzemských i zahraničních výrobků od pravých japonských šatů, kabelek z recyklovaných filipínských materiálů až po bižuterii z plastových lahví. O hudební doprovod se starala parta Djů, kteří dokázali roztančit návštěvníky mezi kapkami deště.

Na festival Fashion Market jste mohli nakupovat až do večerních hodin a poté se (společně s námi) přesunout do centra dění na červeném koberci. Až na sympatickou Simonu Babčákovou jsme sice na žádné známé osobnosti nenarazili, ale to nám zážitek z Varů rozhodně nezkazilo!


Mohlo by se vám líbit

Žádné komentáře:

Používá technologii služby Blogger.
 photo 456786783_zpssrq8cwx0.png
Jsme tým mladých, krásných a upovídaných lidí, které baví osobitost a nakupování. Chceme s vámi sdílet své zájmy a postřehy s nadhledem i podhledem a vyhnout se nudné upjatosti. Tu a tam vám přineseme nějakou tu pikantnost ze zákulisí a pozveme vás na dobrou akci. Móda totiž není jen o posledních výstřelcích, ale i o pocitech. A věřte, že v té od Wayfarer budete zářit jen těmi nejlepšími.