Tom Jones, Barbora Poláková a Wayfarer na Benátské!

/
0 Comments


V pořadí už dvacáté čtvrté vydání festivalu Benátská (dříve Benátská noc), na který díky nevšednímu line-upu jezdí také čím dál tím větší množství fanoušků z Česka i jiných zemí, se nezadržitelně blíží! Už tento čtvrtek 28. července 2016 se ve sportovním areálu Liberce můžeme těšit na osvěžující koktejl namíchaný převážně z tuzemských kapel, ale i několika zvučných jmen.  No, a na Wayfarer!

 Další místo, kde nás tedy letos můžete opět potkat, je právě hudební festival Benátská! Stejně jako na předchozí Colours of Ostrava nepřijedeme s prázdnou! Kromě možnosti vymódit se od hlavy až po paty jsme pro vás přichystali také tradiční DIY workshop, jam session a pár témat na pokec.
Hledejte v areálu Vesec prostě ten nejlepší stánek plný krásných a upovídaných sympaťáků a najdete Wayfarer!


CO VÁS U NÁS NEMINE: DIY WORKSHOP
Baví vás módu nejen nosit, ale i tvořit? Pro všechny kreativní návštěvníky jsme připravili kreativní workshop, zaměřený na výrobu vlastních triček, kšiltovek a vaků, které vám budou připomínat, o čem pořádná festivalová atmosféra je.

CO VÁS U NÁS NEMINE Č.2: HUDEBNÍ VLOŽKA A CHILL OUT
Přijďte si s námi "zajamovat" a třeba vás i něco naučíme! A když ne, alespoň vás pořádně naladíme na správnou festivalovou notu. :-) Vy se mezitím můžete vyvalit na pohodlný vak, lehátko, nechat si nabít telefon a zaposlouchat se do rytmu pohody.
Mohlo by se vám líbit

Žádné komentáře:

Používá technologii služby Blogger.
 photo 456786783_zpssrq8cwx0.png
Jsme tým mladých, krásných a upovídaných lidí, které baví osobitost a nakupování. Chceme s vámi sdílet své zájmy a postřehy s nadhledem i podhledem a vyhnout se nudné upjatosti. Tu a tam vám přineseme nějakou tu pikantnost ze zákulisí a pozveme vás na dobrou akci. Móda totiž není jen o posledních výstřelcích, ale i o pocitech. A věřte, že v té od Wayfarer budete zářit jen těmi nejlepšími.