Report z Colours of Ostrava

/
0 Comments
Nezastavujeme, jedeme dál! Po Fashion Festival Marketu v rámci Filmového festivalu v Karlových Varech nastala chvíle pro hudební festival. A jakým jiným to odstartovat než stylovými Colours  of Ostrava? 

I přes klasickou nervozitu a neklid před "bouří" se nám to všechno bez nějakých větších excesů podařilo nachystat - dokonce i ten stan, který nám uletěl a zlomil se, jsme nahradili novým a lepším, takže to byla taková naše první malá "výhra". 

Celý náš tým jel v klasickém festivalovém stylu – prostě pohoda, jam. Jak jsme avizovali v pozvánce, workshopy i naše jam session jela na plno a dovolíme si říct i jedno klišé - neskutečně nás to bavilo. A nekecáme, byli jste opravdu skvělí, protože jste se nenechali odradit zimou ani deštěm, které festivalu dávalo jedno malé minusko. Ale protože jsme pozitivní, dokázali jsme se nad tím povznést a dělali jsme, jakože se nic neděje. Šlo vidět, že i návštěvníci festivalu jsou v dobrém rozmaru a naše jam session byla občas fakt multi-kulti. 

Večer jsme naše kluky vyměnili za festivalový program a vyrazili i mimo náš stánek. Jestli vám něco říká Tame Impala, M83, Kodaline nebo legendární Underworld určitě víte, že to muselo stát za to. Jak je ale zvykem, na Colours nejde jen o hudbu. Především se tady sejdou lidé nejrůznějších národností, takže je tady nespočet příležitostí, jak rozšířit své obzory a do toho se dobře najíst a napít a třeba i posedět u filmu nebo divadelního představení.

Letošní ročník opět předčil ten loňský. Nejen počtem návštěvníků, který byl zase o něco vyšší, ale i my jsme se snažili přispět k dobru festivalu. Náš workshopový stánek byl sídlem neomezených možností a bylo až neuvěřitelné, kolik kreativních lidí se zde našlo. A bylo u nás plno i díky dešti, takže až tak je Wayfarer multifunkční. :) Někdy jsme měli pocit, že jsme spíše na umělecké akademii, protože jsme se občas přistihli, jak stojíme nad pomalovanýma tričkama a vakama a upřímně je obdivujeme.


Z těch slavnějších osobností nevynechala design zónu ani Tonya Graves, kterou můžete znát třeba z kapely Monkey Business a nevynechala ani náš stánek, což jsme ocenili.

Celé čtyři dny byly nabité energií a dobrou náladou, což jsme přičítali nejen dobrému pití, ale hlavně line-upem, ve kterém bylo letos těžké rozhodnout se, čemu dát přednost.

Většina z nás se asi nejvíce těšila na islandskou směsici folku, indie a popu - kapelu Of Monsters and Men. 
Je fajn, že tady objevíte i plno nových kapel, o kterých jste neměli ani zdání a přicházeli jste tak do té doby o plno skvělých písniček. 

Když si to shrneme, tak friendly atmosféru podtrhnutou industriálním prostředím nikde moc nenajdete a tak jsme rádi, že můžeme být součástí.


Festivalové dění skrze fotky taky není úplně marné:

Část dream teamu

Workshop pro malé, velké, i ty největší!

Wayfarer všude kam se podíváš

Ponožky měly na letošním ročníku největší prodejnost. Hádejte proč?


Chill

Vendula (ta uprostřed) a její kámoši


                                                                                                                                                                                     

Všechny fotky z CoO 2016 najdete v našem ALBU!
Stejně tak jsme spamovali i INSTAGRAM


Mohlo by se vám líbit

Žádné komentáře:

Používá technologii služby Blogger.
 photo 456786783_zpssrq8cwx0.png
Jsme tým mladých, krásných a upovídaných lidí, které baví osobitost a nakupování. Chceme s vámi sdílet své zájmy a postřehy s nadhledem i podhledem a vyhnout se nudné upjatosti. Tu a tam vám přineseme nějakou tu pikantnost ze zákulisí a pozveme vás na dobrou akci. Móda totiž není jen o posledních výstřelcích, ale i o pocitech. A věřte, že v té od Wayfarer budete zářit jen těmi nejlepšími.