Colours jede! A my taky

/
0 Comments

Festivaly jsou přece neodmyslitelnou součástí každého léta a obzvlášť Colours of Ostrava umí být pěkně našlapaný. Mimo hlavní hvězdy festivalu, jako je třeba M83 nebo Kodaline se tady ukážeme i my! A jdeme hlavně za vámi, takže už se těšíme, až se s vámi potkáme u našeho stánku. Atmosféra bude více než přátelská a tak je toho třeba využít.


Nejen, že vám nabídneme něco z řad našich produktů, ale dokonce si na našem DIY workshopu můžete navrhnout i vlastní design třeba vaku nebo trička. Nebo vlastního těla. Naše kolegyně Barča totiž bude malovat na tělo všem odvážným. 


Kdo už bude mít toho festivalového dění dost, klidně se stavte do naší chill out zóny, kde se bude jamovat, relaxovat, zpívat, smát a klidně i spát.


Přípravy tedy vrcholí nejen v areálu festivalu, ale i u nás, protože přece nechceme nic podcenit.
Kdo se letos festivalu nezúčastní, pokusíme se alespoň trošku z té atmosféry předat skrz sociální sítě. Sledujte hlavně snapchat (wayfarerfashion), kde to pojede nejvíc! A pokud nás budete pozorně sledovat, tak se vám během dneška objeví  snap s tajným heslem -  otázkou, kterou se zeptáte kohokoliv z nás u našeho stánku a prvních 15 od nás dostanou sluneční brýle! 

Tak pojďme na chvíli proměnit Dolní oblast Vítkovic ve fenomenální párty, aby zase příští rok bylo co překonávat!


Mohlo by se vám líbit

Žádné komentáře:

Používá technologii služby Blogger.
 photo 456786783_zpssrq8cwx0.png
Jsme tým mladých, krásných a upovídaných lidí, které baví osobitost a nakupování. Chceme s vámi sdílet své zájmy a postřehy s nadhledem i podhledem a vyhnout se nudné upjatosti. Tu a tam vám přineseme nějakou tu pikantnost ze zákulisí a pozveme vás na dobrou akci. Móda totiž není jen o posledních výstřelcích, ale i o pocitech. A věřte, že v té od Wayfarer budete zářit jen těmi nejlepšími.