Potkáme se ve Varech!

/
0 Comments

Klasiku světového formátu v podání filmového festivalu v Karlových Varech si nemůžeme nechat ujít ani my! Už teď nemůžeme dospat a těšíme se, až se s vámi potkáme v rámci Festival Fashion Market. Ten se odehraje v jinak nepřístupném areálu bývalých stáčíren minerálních vod v sobotu a neděli 2. a 3. července.

Navštivte nás u našeho stolečku s logem Wayfarer a obrňte se proti sluníčku našimi slunečními brýlemi - ty přece nemůžou chybět žádné celebritě! Pánové se vyžijí v dřevěných i klasických motýlcích a dámy...no, nechte se překvapit!

Nebudeme se zlobit, když se za námi zastavíte jen tak, na pokec, protože na tomto festivalu jde především o zábavu a seznamování se s novým.

Těšíme se na vás! :)
Mohlo by se vám líbit

Žádné komentáře:

Používá technologii služby Blogger.
 photo 456786783_zpssrq8cwx0.png
Jsme tým mladých, krásných a upovídaných lidí, které baví osobitost a nakupování. Chceme s vámi sdílet své zájmy a postřehy s nadhledem i podhledem a vyhnout se nudné upjatosti. Tu a tam vám přineseme nějakou tu pikantnost ze zákulisí a pozveme vás na dobrou akci. Móda totiž není jen o posledních výstřelcích, ale i o pocitech. A věřte, že v té od Wayfarer budete zářit jen těmi nejlepšími.