DIY workshop s Wayfarer

/
0 Comments


Včera 6. května jsme v naši havířovské rezidenci uspořádali DIY odpoledne, na kterém bylo možné vytvořit si vlastní design na vaky a trička. 

Patnáct šikovných žen a slečen se od druhé odpolední začalo scházet před naší novou výdejnou, kde odstartovala prohlídka rezidence a pokračovala přes kanceláře až do tajů našeho skladu. Dámy nebyly ochuzeny ani o velmi křehkých vztazích našich zaměstnanců. :)

Ze skladu jsme se všichni společně přesunuli na venkovní terasu, kde už byly připraveny stoly s občerstvením, čepovaná kofola z našeho baru (ano, máme vlastní bar!), hudba na přání a především všelijaké barvičky na workshop. Holky se slušně předvedly a tvořily opravdové skvosty, do kterých otiskly kus sebe. 

Jako bonus byl pro holky připravený věšák s věcmi, který rozhodně nezůstal nepovšimnut. Ruku na srdce - kdo by přehlédl fullprintové legíny, tílka či tašky v rozmezí 50 - 70kč?! ;)

Na památku se holky nechaly vyfotit ve zbrusu novém fotokoutku, kde se jich ujala naše fotografka Petra Stradějová Tyrlíková, která pořídila i fotografie přímo z akce.

Celé odpoledne doprovázelo příjemné sluníčko, hudba na přání, přátelská atmosféra a taky hyperaktivní štěně. :) Poslední vaky byly dodělány krátce po sedmé večerní, poté se rychle sklidily věci a šlo se fandit.

Více fotek si můžete prohlédnout ve facebookovém albu - ZDE

Občerstvení nesmí chybět :)


Všechno musí pryč!


Jedna společná :)
V.I.P. pro plnoleté - posezení pří vínku :)
Mohlo by se vám líbit

Žádné komentáře:

Používá technologii služby Blogger.
 photo 456786783_zpssrq8cwx0.png
Jsme tým mladých, krásných a upovídaných lidí, které baví osobitost a nakupování. Chceme s vámi sdílet své zájmy a postřehy s nadhledem i podhledem a vyhnout se nudné upjatosti. Tu a tam vám přineseme nějakou tu pikantnost ze zákulisí a pozveme vás na dobrou akci. Móda totiž není jen o posledních výstřelcích, ale i o pocitech. A věřte, že v té od Wayfarer budete zářit jen těmi nejlepšími.