Ohlédnutí za Fabric Fashion Night

/
0 Comments

S hrnkem dobrého čaje v ruce už jen vzpomínáme na sobotní  Fabric Fashion Night v ostravském klubu Fabric. Šlo o druhé pokračování módní show, která nabízí kromě prezentace nejaktuálnějších trendů i kombinaci kulturních vystoupení, moderní gastronomie a současného life-stylu.

A už se nám rýsuje pointa: spolu se značkami jako Lindex či Zara se po přehlídkovém mole procházely i pánské outfity z Wayfarer! Celkem čtyři sliční modelové se střídali ve slušivých oblečcích od Ombre Clothing a předvedli vážně skvělou show. Ale popořadě.

Když přeskočíme povídání o historii naši účasti, která byla zpravidla natěsno a se zvýšenou dávkou adrenalinu v krvi, dostáváme se rovnou do centra dění. Už před našim příchodem byl klub Fabric plný módních nadšenců. Bylo příjemné vidět, kolik lidí se na Ostravsku zajímá o aktuální trendy, ale ještě příjemnější bylo vidět DJje večera a oblíbeného moderátora Lukáše Lowu oblečené do našich kousků.

Show začala s úderem deváté hodiny večerní a pódium se po uvedení moderátora zaplnilo krásnými ženami, prezentujícími jarní kolekce hned několika značek. Nás však zajímala až ta další část - prezentace naší pánské módy. Začalo to zcela nevinně. Pánové začali přicházet klasicky v kalhotách a tričkách, tak jak jsme si to představovali. Jelikož jsou ale organizátoři akce velmi kreativní, rozhodli se přehlídku opepřit. Modelové odhodili všechny zábrany (a svršky) a saka i bundy prezentovali ve velmi, ehm, atraktivní formě. Více než slova spíš napoví fotky.

Nestydíme a nebojíme se říct, že z celého večera byla naše show nejzábavnější. :) Ženy se bavily, pánové inspirovali (snad).

Na celé události bylo příjemné, že neupřednostňovala jen módu, ale celou řadu lidí, kteří nějakým způsobem přesahují do této oblasti. Přehlídky tak doplnila ukázka pánských střihů v podání majitele pánského holičství Old Town Barbershop i předváděčka ultra rychlého zaplétání copů. Nechybělo taneční vystoupení, vtípky ze strany moderátora a závěrečná afterpárty.

Nás to bavilo a teď už jen vyčkáváme na další ročník Fabric Fashion Night. Vy se můžete mrknout, co vše tam od nás pánové předvedli a jak to vlastně vypadalo v praxi.

Foto najdete na našem facebooku - zde.
Vybrané kousky zase na našich stránkách - tady.Za první dvě fotografie děkujeme Lukáši Kaboňovi z Moravskoslezského deníku.
Mohlo by se vám líbit

Žádné komentáře:

Používá technologii služby Blogger.
 photo 456786783_zpssrq8cwx0.png
Jsme tým mladých, krásných a upovídaných lidí, které baví osobitost a nakupování. Chceme s vámi sdílet své zájmy a postřehy s nadhledem i podhledem a vyhnout se nudné upjatosti. Tu a tam vám přineseme nějakou tu pikantnost ze zákulisí a pozveme vás na dobrou akci. Móda totiž není jen o posledních výstřelcích, ale i o pocitech. A věřte, že v té od Wayfarer budete zářit jen těmi nejlepšími.