Podporujeme mladé a nadějné hudebníky!

/
0 Comments


Ve čtvrtek 18. února začíná další éra tuzemské klubové soutěže amatérských hudebníků Radegast Líheň , která letos slaví 15-té výročí. Soutěž probíhá ve čtyřech klubech zároveň a během tří měsíců se odehraje 34 koncertů. Konkrétně jde o havířovský Jazz club, klub Barrack v Ostravě, třinecký klub Barrocko či Bounty Rock Café v Olomouci. A Wayfarer bude přitom!
Naší vášní není totiž jenom móda, design a vše okolo, ale také kultura obecně. Neváhali jsme proto ani minutu, když jsme byli pořadateli Radegast líhně osloveni s nabídkou partnerství a podpory. Akce tohoto typu je pro nás zatím novinkou, ale jako online obchod, který rád představuje nové a neokoukané věci, se rádi hlásíme k parťáctví s hudební událostí, která dělá to samé ve svém oboru. Navíc po velkém finále, plánovaném jako Open Air, oblečeme vítěznou kapelu od hlavy až po paty. Do té doby můžete v průběhu líhně na facebooku soutěžit o různé ceny, nejen z našeho eshopu. 
Vystoupení začínají vždy v 19.00 hodin a vstup je zdarma. My všem muzikantům přejeme, aby předvedli co nejlepší výkony, měli správně naladěno a užili si svou performanci před spoustou fanoušků. Hodně štěstí a šťastnou ruku při výběru postupujících přejeme i porotě (takže i sami sobě :) ) a zase fanouškům neopakovatelné koncertní zážitky.
Více informací o historii Radegast Líhně: zde
Oficiální stránky: zde

Facebook s aktuálními informacemi: zde

Mohlo by se vám líbit

Žádné komentáře:

Používá technologii služby Blogger.
 photo 456786783_zpssrq8cwx0.png
Jsme tým mladých, krásných a upovídaných lidí, které baví osobitost a nakupování. Chceme s vámi sdílet své zájmy a postřehy s nadhledem i podhledem a vyhnout se nudné upjatosti. Tu a tam vám přineseme nějakou tu pikantnost ze zákulisí a pozveme vás na dobrou akci. Móda totiž není jen o posledních výstřelcích, ale i o pocitech. A věřte, že v té od Wayfarer budete zářit jen těmi nejlepšími.