O tom, kdo jsme a co děláme

/
0 Comments
O CO TADY KRÁČÍ?

Módní domy, magazíny a blogy do nás pálí články o tom, jak teď letí barvičky, kytičky, kočičky a všelijaká další havěť. Kdo na sobě nemá minimálně jedno z toho, je více out než Michal David. Ale není to už trochu nuda?

Všichni milovníci originální módy, pište si do deníčku významné datum! Ve Wayfarer jsme si dali předsevzetí, že si s vámi budeme více povídat a nenapadlo nás lepší téma, než styl a móda. Proto spouštíme vlastní online magazín pro všechny, které stejně jako nás baví osobitost a nakupování.

V našem magazínu se Vám budeme snažit představit nápady, které za to podle nás stojí. To, že mezi doporučovanými značkami vyskytnou často kousky, které prodává Wayfarer, bude samozřejmě náhoda!

Wayfarer je zkrátka místo, kde dáváme konvencím vale a pro všechny originální duše nabízíme punc exkluzivity a pyšníme se tak unikátními kousky. Věřte nám, že je otázkou času, než po nich začnou lidi pokukovat. A Vy už dávno budete těmi, kdo udávají styl – ne těmi, kdo ho následují.


CO BY SE VÁM MOHLO HODIT

KONTAKTY NA BLOG
Blog Wayfarer je doprovodný blog k eshopu Wayfarer.cz. Bude se vám snažit představit nápady, které za to stojí a své tipy doporučí i módní blogeři. V případě vašich tipů, rad či připomínek  napište email, zavolejte na telefonní číslo níže, nebo pošlete poštovního holuba.

info@wayfarer.cz


KONTAKTY NA E-SHOP
Wayfarer je součástí rodinného portfólia e-shopů společnosti X-TRADER.CZ. Firmu založil v roce 2008 Jaroslav Kroužek a za dobu své existence se z jeji činnosti vyprofilovalo devět specializovaně zaměřených internetových obchodů, z nichž nejrozšířenější je právě Wayfarer.


e-mail.png
www.x-trader.cz
4.png
www.wayfarer.cz
adresa: Na Nábřeží 1459/8a, 
736 01 Havířov — Město
adresa: Na Nábřeží 1459/8a
736 01 Havířov — Havířov
tel.: 00420 228 885 555
IČ: 278 55 660
DIČ: CZ 278 55 660
tel.: 00420 228 885 555
e-mail: info@wayfarer.cz
Mohlo by se vám líbit

Žádné komentáře:

Používá technologii služby Blogger.
 photo 456786783_zpssrq8cwx0.png
Jsme tým mladých, krásných a upovídaných lidí, které baví osobitost a nakupování. Chceme s vámi sdílet své zájmy a postřehy s nadhledem i podhledem a vyhnout se nudné upjatosti. Tu a tam vám přineseme nějakou tu pikantnost ze zákulisí a pozveme vás na dobrou akci. Móda totiž není jen o posledních výstřelcích, ale i o pocitech. A věřte, že v té od Wayfarer budete zářit jen těmi nejlepšími.