Wayfarer odpočítává hrozny!

/
0 Comments
zdroj: oficiální facebook Grape festivalu
V pořadí už šesté vydání multižánrového Grape festivalu, na který díky nevšednímu line-upu jezdí také čím dál tím větší množství fanoušků z Česka i jiných zemí, se nezadržitelně blíží! Už tento pátek a sobotu 14.-15.srpna 2015 se na letišti v Piešťanech můžeme těšit na osvěžující koktejl namíchaný převážně z kytarovek a elektroniky. Vedle headlinerů ze zahraničí se na něm představí také nemalé množství vynikajících slovenských i českých interpretů. No, a Wayfarer!

Nesedíme na zadku, jezdíme za vámi! Další místo, kde nás tedy letos můžete ještě potkat, je právě hudební festival Grape. Stejně jako na Rock for people nebo Colours of Ostrava nepřijedeme s prázdnou! Kromě možnosti vymódit se od hlavy až po paty ve festivalovém stylu, jsme pro vás, naše braty, přichystali také různé soutěže, workshopy i meteorologickou terminologii, kdybyste si chtěli poklábosit o počasí.Strávit několik hodin prakticky na jednom místě a nelitovat ani minutu? Zázraky se dějí nejenom o Vánocích! Mrkejte, co všechno u nás najdete:


DIY WORKSHOP
Baví nás módu nejen nosit, ale i tvořit? Máte spoustu nápadů, které jenom čekají na příležitost, jak se dostat z šuplíku? Pro všechny kreativní návštěvníky jsme připravili na každý den barevný workshop
zaměřený na výrobu vlastních triček, kšiltovek a vaků, které vám budou připomínat, o čem pořádná festivalová atmosféra je.


JAM SESSION A CHILL OUT ZÓNA
Přijďte si s námi "zajamovat" a třeba vás i něco naučíme! A když ne, alespoň vás pořádně naladíme na správnou festivalovou notu. :-) Vy se mezitím můžete vyvalit na pohodlný vak, lehátko, nechat si nabít telefon a zaposlouchat se do rytmu barev.


FOTOSTĚNA
Na festivalu se to nehemží jen dobrou hudbou a náladou, ale také krásnými ženami a stylovými sympaťáky. Přijďte se vyfotit k naší fotostěně, kde se vás ujme profesionální fotografka a třeba si odnesete i malý dáreček. :)

Pátek 14.8. 12:00 – 21:00
Sobota 15.8. 10:00 – 21:00


Těšíme se na vás v Urban Marketu!
Wayfarer dream teamMohlo by se vám líbit

Žádné komentáře:

Používá technologii služby Blogger.
 photo 456786783_zpssrq8cwx0.png
Jsme tým mladých, krásných a upovídaných lidí, které baví osobitost a nakupování. Chceme s vámi sdílet své zájmy a postřehy s nadhledem i podhledem a vyhnout se nudné upjatosti. Tu a tam vám přineseme nějakou tu pikantnost ze zákulisí a pozveme vás na dobrou akci. Móda totiž není jen o posledních výstřelcích, ale i o pocitech. A věřte, že v té od Wayfarer budete zářit jen těmi nejlepšími.