Stylové studium

/
2 Comments
Čas letí a už jen pár hodin zbývá do konce prázdnin a začátku školního roku. Nastává každodenní ranní maratón – vstát, vyčistit zuby, nasnídat se a obléct. Ta poslední část se však může stát mnohem jednodušší a zábavnější. A i když uznáváme, že studium je, co se týká důležitosti, o stupínek výše, v trendy tričkách, batozích a vacích jde všechno lépe. A zábavněji.

Než to tedy zítra vypukne, pořiďte si nové senzační oblečení, díky kterému se do školních lavic budete těšit alespoň o něco více! Sedět celé dopoledne na tvrdé židli nepatří k nejoblíbenějším požitkům, a tak se snažíme, seč nám síly stačí, pomoci, jak se dá. Extra pohodlné trička a mikiny jsou v takovém případě vítanými pomocníky.


Ač je kružítko fascinující vynález, radost z návštěvy vzdělávací instituce pravděpodobně nevzbudí. Zato vak s vtipným nápisem by mohl.Ráno obvykle chodíte za minutu osm, házíte nedbale tašku do rohu a kácíte se na své místo v poslední lavici. S těmito si však hodit nedovolíte! Jsou tak krásné, že si raději přesednete před katedru a budete si poctivě zapisovat poznámky, abyste v nich měli co nosit. :)

Stylový nový start všem školákům přeje Wayfarer! :)

Na další produkty z limitované kolekce "Back to school" se můžete podívat ZDE.
Mohlo by se vám líbit

2 komentáře:

Používá technologii služby Blogger.
 photo 456786783_zpssrq8cwx0.png
Jsme tým mladých, krásných a upovídaných lidí, které baví osobitost a nakupování. Chceme s vámi sdílet své zájmy a postřehy s nadhledem i podhledem a vyhnout se nudné upjatosti. Tu a tam vám přineseme nějakou tu pikantnost ze zákulisí a pozveme vás na dobrou akci. Móda totiž není jen o posledních výstřelcích, ale i o pocitech. A věřte, že v té od Wayfarer budete zářit jen těmi nejlepšími.