7 letních MUST HAVE trendů

/
0 Comments

Originalita, lehkost, svěžest, kreativita. Také neumřít horkem a zároveň vypadat stylově, to je, oč tu běží. To jsou pravidla, kterými se řídí letošní letní trendy. Ve Wayfarer víme, jak se dá na letní vedra vyzrát a připravili jsme pro vás TOP 7 MUST HAVE trendů, které nás baví. Inspirujte se paletou nápadů, jak obohatit svůj šatník.
1) Letní tílka
Dobře, to vlastně ani není trend, to je zkrátka evergreen všech sezón. Takže berte tílko, šorky s mokasínami a hurá všem ukázat, že právě vy máte letní trendy v malíku!


2) Crop Top
Vezměte to zkrátka! Se stoupajícími teplotami přichází období zkracování. Buďme ale upřímní. Topy ve zkrácené délce rozhodně nejsou pro všechny. Pokud jste však nezahálely a daly si alespoň sem tam pár sedů lehů, můžete teď vaši snahu plně zúročit. Zlaté pravidlo pro nošení crop topů a vlastně jakýchkoli krátkých délek zní – když někde uberete, jinde přidejte. Komplet by rozhodně neměl působit příliš vyzývavě ani lacině, a to se vám například s áčkovou sukní do pasu určitě nestane.

3) Sukně
Taky milujete ten pocit svobody a volnosti, který vám kalhoty prostě nikdy nemůžou dát? Užijte si ho ještě víc – s těmito sukněmi se originalita stane vaším druhým jménem.4) Plátěné tašky
Trend kabelek je stále na výsluní, ale v létě ho trochu válcují plátěné a barevné tašky, které se skvěle hodí k vodě i na výlet do města. Mrkněte na ty nejlepší kousky, bez kterých se letos neobejdete.

5) Sandálky
Milujeme je. Jsou pohodlné, trendy a naprosto ideální do horkých letních dnů. Skvěle větrají, nepotí se v nich noha, a navíc se hodí snad ke všem outfitům. Zapomeňte občas na lodičky dopřejte svým nožkám komfort.6) Klobouk
Vítejme doplněk, který byl kdysi nutností, později výstředností a dnes? Dnes je příjemnou a zábavnou alternativou k dotvoření stylu. Tenhle ležérní klobouček jistě ocení všechny bohémky, které se nebojí trochu vyčnívat z davu.

7) Sluneční brýle
Vedro, pláž, rozpálené městské ulice, sukně a tílka – to všechno k létu patří. Stejně tak i sluneční brýle. Můžete si vybrat z mnoha různých druhů obrouček, tvarů, barev i velikostí, ale to, zda je mít, či nemít, už záležitostí vaší volby není – to je totiž naprostá povinnost!
Mohlo by se vám líbit

Žádné komentáře:

Používá technologii služby Blogger.
 photo 456786783_zpssrq8cwx0.png
Jsme tým mladých, krásných a upovídaných lidí, které baví osobitost a nakupování. Chceme s vámi sdílet své zájmy a postřehy s nadhledem i podhledem a vyhnout se nudné upjatosti. Tu a tam vám přineseme nějakou tu pikantnost ze zákulisí a pozveme vás na dobrou akci. Móda totiž není jen o posledních výstřelcích, ale i o pocitech. A věřte, že v té od Wayfarer budete zářit jen těmi nejlepšími.