ARTVOX pokřtili své první EP

/
0 Comments


V pátek 26. června jsme zavítali do pražského klubu LA LOCA, kde se konal křest nového EP kapely ARTVOX. Ti za doprovodu několika hostů oficiálně vypustili do světa svou první vlaštovku, a vkročili tak do další etapy své dobře našlápnuté hudební kariéry.

O parťáctví s kapelou ARTVOX jsme vás už informovali v tomto článku a křest jsme si nemohli nechat ujít!LA LOCA byla již od počátku nabita pozitivní energií, která se zhmotňovala zejména u barového pultu. My jsme se usadili na balkoně nad podiem, kde pro nás ARTVOX nachytali stůl, objednali si sklenku dobrého vína a zaposlouchali se do tvorby první vystupující rockové kapely z Plzně. ISUA rozdávali energii na všechny strany a svou hudbu neskutečně prožívali. Po zaslouženém potlesku, pískotu, dupání a dalších vřelých hydroidních projevech přišla na řadu druhá partička muzikantů Sun Drive, která se z pop-rocku dostala k tvrdším prvkům alternativ-rocku smíšeného se samply a elektronikou, a znělo to dobře.

Hlavní program večera začal zhruba o půl desáté a v slušně zaplněném sále se schylovalo ke křtu novorozeného EP. Vřelé díky provází podpora všech přítomných, otevírá se láhev sektu, kterou je vše stvrzeno a může se pokračovat v tom, díky čemu se v páteční večer všichni sešli - hudbě.

Ve výsledku to byla velmi vydařená akce. Hosté se střídali jako na běžícím páse a nechyběla ani porce pohybu taneční skupiny, která v průběhu koncertu rozpumpovala gradující atmosféru o další stupeň. Všichni přítomní muzikanti jsou opravdovým příslibem naší hudební scény a rozhodně o nich ještě uslyšíte.

Ve Wayfarer bychom chtěli poděkovat klukům z ARTVOX za pozvání a příjemný večer. Bylo skvělé vidět, co se urodilo z čistého nadšení pro věc a věříme, že přinesou do hudby něco nového a neotřelého. 

Vy už se ale podívejte na foto - průřez pátečním večerem. Všechny fotografie najdete na oficiálním facebooku ARTVOX a brzy se také můžete těšit na videozáznam.
Oficiální stránky kapely: www.artvox.cz


Mohlo by se vám líbit

Žádné komentáře:

Používá technologii služby Blogger.
 photo 456786783_zpssrq8cwx0.png
Jsme tým mladých, krásných a upovídaných lidí, které baví osobitost a nakupování. Chceme s vámi sdílet své zájmy a postřehy s nadhledem i podhledem a vyhnout se nudné upjatosti. Tu a tam vám přineseme nějakou tu pikantnost ze zákulisí a pozveme vás na dobrou akci. Móda totiž není jen o posledních výstřelcích, ale i o pocitech. A věřte, že v té od Wayfarer budete zářit jen těmi nejlepšími.