Wayfarer má novou prodejnu v Ostravě!

/
1 Comments
Určitě vám neuniklo, že jsme otevřeli svou první prodejnu a zároveň výdejnu. Najdete ji v Ostravě na ulici Nádražní 341/19, jenom kousek od unikátního fenoménu ostravského společenského života Stodolní ulice.

Ostrava je prvním místem, kde si můžete své objednávky bezplatně vyzvedávat nebo přímo vyzkoušet a teprve potom zakoupit. Díky příjemnému prostředí máte záruku, že z nakupování si odnesete jenom pozitivní zážitek. K dispozici máte samozřejmě zkušební kabinky,  nepřeberné množství zboží plné  módní i designové inspirace, a ochotu naši sympatické pracovnice.

A v čem spočívá kouzlo výdejen, když můžete nakupovat online a vše vám pohodlně doručí až domů? Určitě se vám už stalo, že jste si objednali něco na sebe a po rozbalení balíku jste zjistili, že tričko má úplně jinou barvu a že kalhoty nenatáhnete, i když jste si před tím ještě schválně měřili obvod všude možně.  Právě tento problém Wayfarer vyřešil. Vaši objednávku pošleme přímo na prodejnu, kde si ji osobně vyzvednete a když se vám obsah balíčku nebude líbit, bude něco malé, krátké, velké, zkrátka to v obchůdku necháte a řeknete si o objednání jiné velikosti. A hlavně – neplatíte žádné poštovné.

Přijďte se k nám podívat!
Těšíme se na Vás každý pracovní den od 10:00 do 16:00.


POZN. PRODEJNA BYLA KE DNI 1. BŘEZNA 2016 ZRUŠENA. NEJBLIŽŠÍ PRODEJNU NAJDETE V HAVÍŘOVĚ. :) 

Mohlo by se vám líbit

1 komentář:

  1. NHL Predictions – our free NHL 코인카지노 picks are the place it's at for sports activities bettors. The more likely end result is marked as adverse, indicating that it requires a larger guess to generate income if you guess on the favored option. In a cash line guess, if a team’s odds are -150, this means they're more {likely to|more likely to|prone to} win and it'll require a guess of $150 to receive a $100 payout occasion that they} win. A round robin is a sequence of smaller parlays created from a larger listing of bets.

    OdpovědětVymazat

Používá technologii služby Blogger.
 photo 456786783_zpssrq8cwx0.png
Jsme tým mladých, krásných a upovídaných lidí, které baví osobitost a nakupování. Chceme s vámi sdílet své zájmy a postřehy s nadhledem i podhledem a vyhnout se nudné upjatosti. Tu a tam vám přineseme nějakou tu pikantnost ze zákulisí a pozveme vás na dobrou akci. Móda totiž není jen o posledních výstřelcích, ale i o pocitech. A věřte, že v té od Wayfarer budete zářit jen těmi nejlepšími.