Fotoreport: Jak jsme oslavili otevření první výdejny Wayfarer

/
0 Comments


Některé sny vznikají o Vánocích, plní se na jaře... Wayfarer se díky odhodlání a tvrdé práci svého týmu dočkal své první kamenné prodejny, ve které nalezneme víc, než jen módu. A protože prodejna a zároveň výdejna je tu pro vás už nějaký ten týden, místo slavnostního přestřižení pásky jsme připili na její zdar a službu lidem šumivým sektem. Ve velkém stylu!

Minulý pátek dorazil na Nádražní 341 v centru Ostravy každý, kdo se na vzniku prodejny nějakým způsobem podílel. Ve výsledku z toho byla internacionální párty, která začala dobrým jídlem, pitím a oficiální prohlídkou.


Konečně jsme mohli všichni pořádně kouknout na tu krásu. A že to krása je! Interiér je bílo-černý, rozdělený na jednotlivé úseky, ve kterých najdete všechny vaše oblíbené kousky. V zadní části prodejny jsou zkušební kabinky a úložná místa pro objednané balíčky. Pokud máte možnost, běžte se tam podívat, opravdu to stojí za to.

Poté jsme se s elegancí a vtipem sobě vlastními přesunuli do blízké hospůdky, kde oslava pokračovala za doprovodu dobrého piva i vína až do brzkých ranních hodin.

Podívejte se na fotoreport ze slavnostního otevření a dejte nám vědět, v jakém městě byste chtěli svoji prodejnu Wayfarer. Třeba se vám to brzy vyplní. Fotky samotné výdejny s bližšími informacemi najdete tady.


Děkujeme vám všem, kdo nám pomáháte jít dál!
Tým WayfarerMohlo by se vám líbit

Žádné komentáře:

Používá technologii služby Blogger.
 photo 456786783_zpssrq8cwx0.png
Jsme tým mladých, krásných a upovídaných lidí, které baví osobitost a nakupování. Chceme s vámi sdílet své zájmy a postřehy s nadhledem i podhledem a vyhnout se nudné upjatosti. Tu a tam vám přineseme nějakou tu pikantnost ze zákulisí a pozveme vás na dobrou akci. Móda totiž není jen o posledních výstřelcích, ale i o pocitech. A věřte, že v té od Wayfarer budete zářit jen těmi nejlepšími.