Z backstage produktové fotokampaně

/
0 Comments


...aneb, jak to vypadá na druhé straně. Když vznikají fotky produktů, je za tím hodně práce. Jedna krásná modelka se hned několikrát promění do různých stylů. Aktuální kampaň našeho e-shopu jsme tentokrát pojali trochu netradičně. Pozvali jsme si celkem pět modelů, soustředili se na více stylů a pěkně jsme se při focení i zapotili…

Když jsme vymýšleli téma nejnovější fotokampaně, byli jsme plni nápadů. Bude to sport? Máme přece tolik nových sportovních legín a navíc nastala plavková sezóna. Takže i plavky? A co takhle tématické námořnické šaty? Počasí je ale nevyzpytatelné, mikiny se můžou také ještě hodit.


Bylo tedy více než nutné povolat namísto jednoho modela pět! Jak se řeklo, tak se udělalo. Ještě v ten den jsme žhavili dráty na jednu místní fotomodelku. Dagmar Leinveberová byla sázkou na jistotu. Kromě toho, že má velké zkušenosti s modelingem a fotomodelingem, je také trenérkou a choreografkou taneční skupiny LDance a lektorkou různých tanečních workshopů a open class lekcí. Nabídla se, že spolu s holkami z hlavni věkove kategorie, se kterou v Praze nedávno vyhrály titul mezinárodních mistryň České republiky, nám kampaň nafotí. A aby to celé nebylo jen o dámské módě, domluvila k focení i Jana Tyllicha, tanečníka mezinárodní třídy latinskoamerických tanců. I když to do poslední chvíle vypadalo, že nestihne přijít, nakonec to zvládl… Sice se zpožděním, ale na pár fotkách se objevil.

Na řadu přišly další otázky. Kde teda všude budeme fotit? Nakonec jsme obrazili celkem pět míst v Havířově. Fotilo se ve skate parku, na náměstí, na sportovním hřišti a u grafitových stěn. Protože jsme nestihli vyfotit plavky, pátou lokací byly o pár dní později prostory naši prodejny.

Každé focení také doprovází důkladné přípravy. A k těm kromě stylingu patří i make-up a úprava vlasů. Vzduchem se nesla vůně laku a tužidla a zem pokrývaly krabice s oblečením. Vzhledem k tomu, že fotokampaň proběhla s lidmi, kteří nám svou prací i osobností vyhovují, panovala zpravidla dobrá nálada. Nebyla nouze o vtípky, zábavné historky z osobního života, zvláštní pózy, prapodivné výrazy, wtf situace, kafe i selfies.

Na výsledek si sice musíte chvíli počkat, ale už teď vám můžeme prozradit, že inspirací při výběru outfitů byl zmíněný sport, urban styl, streetová móda i něco něžnějšího. Za objektivem stála naše fotografka Petra Tyrlíková , které tímto děkujeme za profesionální přístup. Co se pak dělo při samotném focení se můžete podívat na fotografiích, které jsme pro Vás v backstage pořídili.

Mohlo by se vám líbit

Žádné komentáře:

Používá technologii služby Blogger.
 photo 456786783_zpssrq8cwx0.png
Jsme tým mladých, krásných a upovídaných lidí, které baví osobitost a nakupování. Chceme s vámi sdílet své zájmy a postřehy s nadhledem i podhledem a vyhnout se nudné upjatosti. Tu a tam vám přineseme nějakou tu pikantnost ze zákulisí a pozveme vás na dobrou akci. Móda totiž není jen o posledních výstřelcích, ale i o pocitech. A věřte, že v té od Wayfarer budete zářit jen těmi nejlepšími.