Wayfarer podporuje mladé talenty

/
0 Comments

Dostat se do branže je pro začínající muzikanty vždycky oříšek. Tyto kapely přitom svými výkony, muzikálností, energií i nasazením v podstatě dokáží vytvořit svou vlastní scénu a ukazují, že to takzvaně má cenu. Takovým chceme dát nejen možnost prezentovat se, ale rovněž hudebně růst. Baví nás podporovat dobré akce a dobré lidi, proto vám představujeme mladé a (ne)klidné ARTVOX!

Aktivita tohoto typu je u nás zatím novinkou, a proto se ze strany online obchodu, který se snaží objevovat nové módní příležitosti, s radostí hlásíme k čerstvému parťáctví s hudební kapelou, která dělá to samé ve svém oboru.


ARTVOX je pop-rocková partička z Prahy, jejiž tváří a zároveň frontmanem je zpěvák s chorvatskými kořeny Dario. Svou hudbu obohacují vizuální stránkou, díky které se vymyká klasickému mainstreemu.

Dorazte na křest jejich nového EP, který se koná v pátek 26. června v hudebním klubu LA LOCA v Praze. Na vlastní oči uvidíte, co se může urodit z čistého nadšení pro věc a možná budete mít stejně jako my radost, že se v hudebním průmyslu stále objevují nové talenty, které za to stojí. 
Aby toho nebylo málo, 1. Června 2015 v dopoledních hodinách zveřejní svůj druhý oficiální videoklip k písníčce Secret Of Myself z připravovaného EP. Sledujte proto jejich web a sociální sítě, je na co se těšit!


Mohlo by se vám líbit

Žádné komentáře:

Používá technologii služby Blogger.
 photo 456786783_zpssrq8cwx0.png
Jsme tým mladých, krásných a upovídaných lidí, které baví osobitost a nakupování. Chceme s vámi sdílet své zájmy a postřehy s nadhledem i podhledem a vyhnout se nudné upjatosti. Tu a tam vám přineseme nějakou tu pikantnost ze zákulisí a pozveme vás na dobrou akci. Móda totiž není jen o posledních výstřelcích, ale i o pocitech. A věřte, že v té od Wayfarer budete zářit jen těmi nejlepšími.