Nové kousky do pánských šatníků

/
0 Comments


Lidé se výraznějších kousků bojí čím dál méně. Objevují barvy, netradiční střihy a nestydí se vyjít ven v něčem neobvyklém. A to my víme. Náš magazín pro vás nachystal tipy, které si můžete na e-shopu koupit už v příštím týdnu!

Wayfarer přichází s dalšími originálními kousky do vašeho šatníku. Kreativní značka Ombre Clothing si připsala další zářez do portfolia svých rozmanitých počinů, které jsou potištěny nejrůznějšími nápisy a vzory. Trička jsou navržena pro pánské publikum, nicméně pokud se nějaká šikovná a kreativní slečna rozhodne vyzkoušet si třeba tzv. boyfriend styl, určitě nešlápne vedle.


Blížící se léto bude opět svěží, přirozené a uvolněné. Prožíjte ho naplno v bez dlouhého přemýšlení, jestli spolu vaše kousky ladí. Trička se totiž dají báječně kombinovat skoro se vším, co už doma máte.


Líbí? Nám jo!
Tým Wayfarer


Mohlo by se vám líbit

Žádné komentáře:

Používá technologii služby Blogger.
 photo 456786783_zpssrq8cwx0.png
Jsme tým mladých, krásných a upovídaných lidí, které baví osobitost a nakupování. Chceme s vámi sdílet své zájmy a postřehy s nadhledem i podhledem a vyhnout se nudné upjatosti. Tu a tam vám přineseme nějakou tu pikantnost ze zákulisí a pozveme vás na dobrou akci. Móda totiž není jen o posledních výstřelcích, ale i o pocitech. A věřte, že v té od Wayfarer budete zářit jen těmi nejlepšími.