Na festival ve velkém stylu

/
0 Comments

Letní dny jsou přeplněné hudebními akcemi tak, že milovníci nejen open air koncertů nebudou mít ani čas odpočívat. Festivaly jsou součástí životního stylu, a proto jsme vybrali to nejlepší z našich kousků pro všechny, kteří v létě žijí rytmem hudby.

Festivaly nejsou jenom kempy s hudbou, kam stačí stan, spacák, karimatka, pláštěnka a holinky. Jedná se také o jednu z příležitostí, kdy můžeme povolit uzdu naší fantazii a představit dlouho nenošené módní kousky. Umění vyvážit praktičnost s exhibicí se nevyplatí podceňovat. Jedno ultimátní zaklínadlo zní: “barvy, barvy, barvy”.


Šortky a tílko tvoří snad nejuniverzálnější kombinaci, kterou nic nezkazíte. Pokud se vyloženě necítíte ukazovat světu své nožky, můžete pod kraťasy navléct stylové punčochy. Vedle kraťasů, které zajisté do horkem rozpáleného davu fanoušků patří, sáhněte také po ještě pohodlnější verzi – leginách. Pro ty, kdo se nebojí trochu toho vzorování, máme legíny s ulítlími potisky od vesmírných koček, přes vodní meloun po krále zvířat. Proč letos nevystoupit z davu a nezazářit v něčem novém?


Své uplatnění si našla všemožná trička s exotickým, květinovým, aztéckým nebo retro potiskem. Opraný kýčovitý obrázek v těch nejroztodivnějších barvách jakožto hlavní ozdoba jinak obyčejného outfitu? Jen tak dál! Že je teplo? Rozhodně neuděláte krok vedle, když v letošní sezóně sáhnete po zkrácené verzi svršku – tzv. crop top. Kombinuje se skoro sám, například s letní mini určitě chybu neuděláte. Vyhrajte si s barvami, s proporcemi a myslete při tom na to, jak vám oděv zaručí pohodlí a pohyb při tanci.Pokud na něčem u vašeho festivalového outfitu záleží především, jsou to doplňky. V tomto případě jich nikdy není dost a nikdy nejsou dost barevné a výrazné. Ověste se spoustou náramků a na krk navěšte klidně několik dlouhých náhrdelníků s přívěšky. Chybět nemohou sluneční brýle a samozřejmě něco na hlavu. Klobouk vás sice ochrání proti sluníčku a vypadá dobře, ale stačí závan větru a je v nedohlednu. V tomto případě doporučujeme pořádnou kšiltovku, která lépe sedne a drží. Top sluneční brýle pro letošní léto jsou pilotky a retro hrany. Pokud ani jedny nevlastníte, nastal čas chybu napravit!


Všelijaké kabelky, ať už je to pravá hippie, s aztéckým vzorem či vintage, můžou z ramene pořád otravně sklouzávat. Proto je dobré sáhnout po spolehlivém batohu, který bude vždy dostatečně prostorný a pohodlný. U nás několik takových najdete - na ramena i přes ně. A kdo chce jít s dobou, vymění batoh za stylový vak!

Ne vždy počasí přeje. Proto je dobré nenechat nic náhodě a vždy se pořádně vyzbrojit. Kromě pláštěnky nezapomeňte na holínky! Holínky se staly nedílnou součástí festivalových outfitů, a proto na ně nezapomeňte ani letos. Počasí je nevyzpytatelné, tak ať si nezoufáte, že jste si v blátě zničili své oblíbené lodičky.

Ukažte svobodného ducha a sbalte si letos na oblíbený festival stylové outfity, ve kterých se budete cítit uvolněně a stylově zároveň.Načerpejte některou z našich inspiraci a vybavte se výraznými vzorovanými a odvážně střiženými kousky, které normálně ve městě neunosíte. Dovoleno je vše!
Už se těšíte na festivalovou sezónu?Mohlo by se vám líbit

Žádné komentáře:

Používá technologii služby Blogger.
 photo 456786783_zpssrq8cwx0.png
Jsme tým mladých, krásných a upovídaných lidí, které baví osobitost a nakupování. Chceme s vámi sdílet své zájmy a postřehy s nadhledem i podhledem a vyhnout se nudné upjatosti. Tu a tam vám přineseme nějakou tu pikantnost ze zákulisí a pozveme vás na dobrou akci. Móda totiž není jen o posledních výstřelcích, ale i o pocitech. A věřte, že v té od Wayfarer budete zářit jen těmi nejlepšími.