Co fotka, to originál

/
0 Comments
Každý obsah má svoje místo, čas a hlavně publikum. A když jde o fotky, platí to dvojnásob! Rozhodovali jsme se mezi mezi Pinterestem a Instagramem. Podle vaší potřeby, samozřejmě.  No a proto, že jsme to nemohli rozseknout, šli jsme cestou kompromisu a najdete nás obou.

Pro obě platformy se budeme snažit vytvářet originální obsah, který neskončí  krmením pouhými obrázky. Budeme se o ně starat jako o Tamagoči, hashtagovat, sledovat konkurenci, trendy a reagovat na vás, lidi v naší komunitě.

Pokud vás už třeba omrzelo zahlcování počítače stovkami megabytů stahovaných do složky „Inspirace“, vaše korková nástěnka už je propíchaná skrz na skrz a z ledničky odpadávají magnety, je na čase jít s dobou. Protože kdo není online, jako by nebyl, a kdo nemá Pinterest, ten chodí pro inspiraci daleko. A pokud si zrovna nevíte rady, co si dneska obléct, můžete takovou inspiraci najít na naší nástěnce.

Komu nevoní nástěnky, může se k nám připojit na Instagramu. V tomto báječném prostoru vám ukážeme, jak vidíme svět kolem sebe - ve čtvercovém formátu s profifiltrem a kapkou pozlátka.
Instagram je zkrátka prostředek, jak udělat věci hezčí, zajímavější a atraktivnější. Milují ho blogeři, celebrity i my! Hashtag #wayfarercz

A kde nás teda všude najdete? 

     



Mohlo by se vám líbit

Žádné komentáře:

Používá technologii služby Blogger.
 photo 456786783_zpssrq8cwx0.png
Jsme tým mladých, krásných a upovídaných lidí, které baví osobitost a nakupování. Chceme s vámi sdílet své zájmy a postřehy s nadhledem i podhledem a vyhnout se nudné upjatosti. Tu a tam vám přineseme nějakou tu pikantnost ze zákulisí a pozveme vás na dobrou akci. Móda totiž není jen o posledních výstřelcích, ale i o pocitech. A věřte, že v té od Wayfarer budete zářit jen těmi nejlepšími.